Drometový zúbkovaný konektor pre svorku M10x53

Drometový zúbkovaný konektor pre svorku M10x53

 • Zúbkovaný konektor pre svorku M10x53, výrobca Dromet. Konektor je vyrobený z pozinkovanej ocele a slúži ako svorka na uchytenie prvkov umiestnených v svorke.
Výrobca: DROMET
Katalógové číslo výrobcu : ŁCZ10.53
0,69 €
0,57 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
295 bod.
2.95 bod.

Drometový zúbkovaný konektor pre svorku M10x53

0,69 €
0,57 € Cena bez DPH
  295 bod
  2.95 bod
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Drometový konektor pre svorku M10x53

  Zúbkovaný konektor pre svorku, vyrobený spoločnosťou Dromet, je špeciálne navrhnutý na prácu so svorkami. Vďaka vrúbkovanému dizajnu poskytuje konektor dodatočnú priľnavosť a stabilitu, čo zvyšuje efektivitu upevnenia. Je vyrobený z odolných materiálov, ktoré zaisťujú jeho životnosť a odolnosť proti korózii.

  Drometové svorky a konektory sú určené na montáž, spájanie a upínanie rôznych konštrukčných komponentov, ako sú rúrky, vodiče, káble a iné prvky. Ich všestrannosť ich robí použiteľnými v mnohých priemyselných odvetviach vrátane stavebníctva, priemyslu a automobilového priemyslu. Vďaka svojej pevnej konštrukcii zaisťujú stabilitu a bezpečnosť montovaných prvkov, čím sa stávajú spoľahlivými riešeniami v náročných aplikáciách.

  Konektor určený pre riad veľkosti M10x53

  Výrobca
  DROMET
  Kód produktu
  UT006161
  Katalógové číslo výrobcu
  ŁCZ10.53
  pixel