Dromet konektor pre svorku M10 (3")

Dromet konektor pre svorku M10 (3")

 • Konektor vyrobený spoločnosťou Dromet je navrhnutý pre prácu s U-skrutkami M10 (3"). Konektor s U-skrutkami je vyrobený z pozinkovanej ocele a slúži ako svorka na uchytenie prvkov umiestnených v U-skrutke.
Výrobca: DROMET
Katalógové číslo výrobcu : ŁC10.89 (3")
2,59 €
2,16 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
1109 bod.
11.09 bod.

Dromet konektor pre svorku M10 (3")

2,59 €
2,16 € Cena bez DPH
  1109 bod
  11.09 bod
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Drometový konektor pre svorku M10 (3")

  Konektor vyrobený spoločnosťou Dromet slúži ako svorka na uchytenie prvkov umiestnených v svorke. Je vyrobený z pozinkovanej ocele, vďaka čomu je vysoko odolný voči korózii, zaisťuje jeho dlhodobú životnosť a spoľahlivosť v rôznych prevádzkových podmienkach.

  Drometové svorky a konektory, vyrobené z odolných materiálov, sú určené na montáž, spájanie a upínanie rôznych konštrukčných komponentov, ako sú rúrky, vodiče, káble a iné prvky. Ich všestrannosť ich robí použiteľnými v mnohých priemyselných odvetviach vrátane stavebníctva, priemyslu a automobilového priemyslu. Vďaka pevnej konštrukcii zaisťujú stabilitu a bezpečnosť osadených prvkov, čo z nich robí spoľahlivé riešenia v náročných aplikáciách.

  Spojka / priečka určená na náradie veľkosti M10 (3")

  špecifikácia:

  • Rozstup náprav: fi 10,5 x 99
  • Hodí sa na riad veľkosti M10 (3“)
  Výrobca
  DROMET
  Kód produktu
  UT006159
  Katalógové číslo výrobcu
  ŁC10.89 (3")
  pixel