Drometový konektor pre svorku M8 (3/4")

Drometový konektor pre svorku M8 (3/4")

 • Svorkový konektor od Dromet slúži ako svorka na uchytenie prvkov umiestnených v svorke. Konektor je určený pre svorku M8 (3/4“).
Výrobca: DROMET
Katalógové číslo výrobcu : ŁC.8.28 (3/4")
1,19 €
0,99 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
509 bod.
5.09 bod.

Drometový konektor pre svorku M8 (3/4")

1,19 €
0,99 € Cena bez DPH
  509 bod
  5.09 bod
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Drometový konektor pre svorku M8 (3/4")

  Svorkový konektor vyrobený spoločnosťou Dromet je špeciálne navrhnutý na prácu so svorkami. Slúži ako svorka, ktorá drží prvky umiestnené v svorke, zaisťuje ich stabilitu a bezpečnosť. Konektor vyrobený z pozinkovanej ocele je vysoko odolný voči korózii, čo zaručuje jeho dlhodobú pevnosť a spoľahlivosť v rôznych prevádzkových podmienkach.

  Drometové svorky a konektory, vyrobené z odolných materiálov, sú určené na montáž, spájanie a upínanie rôznych konštrukčných komponentov, ako sú rúrky, vodiče, káble a iné prvky. Ich všestrannosť ich robí použiteľnými v mnohých priemyselných odvetviach vrátane stavebníctva, priemyslu a automobilového priemyslu. Vďaka pevnej konštrukcii zaisťujú stabilitu a bezpečnosť montovaných prvkov, čo z nich robí spoľahlivé riešenia v náročných aplikáciách.

  Spojka / priečka určená pre náradie veľkosti M8 (3/4")

  špecifikácia:

  • Rozstup náprav: fi 8,4 x 36
  • Hodí sa na riad veľkosti M8 (3/4“)
  Výrobca
  DROMET
  Kód produktu
  UT006148
  Katalógové číslo výrobcu
  ŁC.8.28 (3/4")
  pixel