DROMET štvorcová svorka typ C M6 49x90 (1 1/2")
DROMET štvorcová svorka typ C M6 49x90 (1 1/2")
DROMET štvorcová svorka typ C M6 49x90 (1 1/2")
DROMET štvorcová svorka typ C M6 49x90 (1 1/2")

DROMET štvorcová svorka typ C M6 49x90 (1 1/2")

 • U-bolt - odolný, pozinkovaný prvok vyrobený z ocele triedy 5.8. Jeho stabilný štvorcový tvar a presné rozmery zaisťujú jednoduchú inštaláciu a dlhodobé používanie. Vyberte si svorku, ktorá zaistí vysokú kvalitu, odolnosť a komfort používania.
Výrobca: UNITRAILER
Rozmer : M6
Materiál : oceľ tr.5.8
Ochrana pred koróziou : pozinkované min 8µm
0,59 €
0,49 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
257 bod.
2.57 bod.

DROMET štvorcová svorka typ C M6 49x90 (1 1/2")

0,59 €
0,49 € Cena bez DPH
  257 bod
  2.57 bod
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Typ svorky C M6 x 49 x 90 (1 1/2")

  Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s naším produktom – svorkou , ktorá splní vaše očakávania a potreby. Naša svorka sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania a odolnosťou vďaka použitiu materiálu - oceľ triedy 5.8 . Navyše, galvanizovaný povlak s minimálnou hrúbkou 8 µm poskytuje ochranu proti korózii, čo sa premieta do dlhodobého používania.

  Naše svorky sú typu C, t.j. majú štvorcový tvar. Vďaka tomu sú stabilné a ľahko sa inštalujú. Ich rozmery sú: priemer závitu M6 , priemer hladkej časti tyče ØD fi.5.2 , inštalačná vzdialenosť A 49 mm , rozteč osí B 55 mm , celková výška H 90 mm , dĺžka závitu L1 46 mm a polomer ohybu R rovný 3 .

  Vďaka nášmu produktu budete môcť naplno využiť svoje možnosti a dosiahnuť svoje ciele. Zaručujeme vysokú kvalitu , odolnosť a komfort používania. Vyberte si nášho cibanta a presvedčte sa sami!

  Vlastnosti klapiek:

  • Pozinkovaný náter: pozinkovaný min. 8 um
  • Typ: C (štvorcový)
  • Materiál: oceľ triedy 5.8

  Rozmery:

  • Priemer závitu (M): M6
  • Priemer hladkej časti tyče (ØD): fi.5.2
  • Montážna vzdialenosť (A): 49 mm
  • Rozstup náprav (B): 55 mm
  • Celková výška (V): 90 mm
  • Dĺžka závitu (L1): 46 mm
  • Fotografia 1

   Svorky pre prívesné vozíky - spoľahlivosť a odolnosť pre bezpečné jazdy

   Okrem našej svorky ponúkame aj množstvo ďalších produktov, ktoré môžu byť užitočné pri pripájaní a montáži prívesu. Tu je niekoľko z nich:

   1. Držiaky prívesu: Naše držiaky prívesu sú pevne vyrobené a zabezpečujú stabilné pripevnenie prívesu k autu. Dostupné v rôznych veľkostiach a konfiguráciách, aby vyhovovali rôznym typom prívesov a vozidiel.
   2. Závesy prívesu: Naše závesy prívesu sú spoľahlivé a odolné. Umožňujú plynulé otváranie a zatváranie prívesu a zabezpečujú pevné spojenie. Dostupné v rôznych prevedeniach a materiáloch, aby vyhovovali rôznym požiadavkám.
   3. Držiaky prívesu: Naše držiaky prívesu sú navrhnuté tak, aby zaistili, že váš príves bude bezpečne a pohodlne pripevnený k vozidlu. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, sú odolné voči korózii a poskytujú trvanlivé upevnenie.
   4. Príslušenstvo na montáž prívesu: Ponúkame tiež rôzne montážne príslušenstvo, ktoré uľahčuje montáž a používanie prívesu. Môžu to byť napríklad svorky, matice, skrutky alebo bezpečnostné prvky. Sú dostupné v rôznych veľkostiach a konfiguráciách, aby vyhovovali špecifikáciám vášho prívesu.

   Naše rukoväte, pánty, držiaky na prívesy a montážne príslušenstvo sú navrhnuté pre vysokú kvalitu spracovania, odolnosť a jednoduchú inštaláciu. Vďaka nim budete mať všetko potrebné pre bezpečné a pohodlné používanie prívesu.

  Výrobca
  UNITRAILER
  Kód produktu
  UT005475
  Rozmer
  M6
  Materiál
  oceľ tr.5.8
  Ochrana pred koróziou
  pozinkované min 8µm
  Celková výška
  90 mm
  Dĺžka závitu
  46 mm
  Šírka
  55 mm
  Rozmiestnenie upevňovacích otvorov
  49 mm
  Priemer hladkej časti bez závitu
  fi.5,2 mm
  Promień gięcia
  R3
  Priemer závitu
  M6
  Cale
  1 1/2"
  Váha
  39 g
  pixel