Vpád do Moto 1, 2, 3
Vpád do Moto 1, 2, 3
Vpád do Moto 1, 2, 3
Vpád do Moto 1, 2, 3

Vpád do Moto 1, 2, 3

 • Príjazdová cesta pre motocykle umožňuje efektívne a bezpečné nasadenie motocykla na príves. Uľahčuje efektívnu prepravu dvojkolesového vozidla. Rampa je vhodná pre motocyklové prívesy Moto 1, Moto 2 a Moto 3.
Výrobca: Temared
44,29 €
36,91 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)

Vpád do Moto 1, 2, 3

44,29 €
36,91 € Cena bez DPH
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Nájazd na moto 1, 2, 3 - Ideálne riešenie pre automobilových nadšencov!

  Rampa pre moto 1, 2 a 3 v našej ponuke bola navrhnutá s ohľadom na motoristických nadšencov. Vďaka nej môžete bezpečne a pohodlne priviesť svoju motorku k prívesu. Či už máte radi športové bicykle alebo turistické bicykle , táto nakladacia rampa bude pre vás praktickou pomôckou.

  Šírka motocyklovej rampy je 225 mm a zaručuje stabilnú oporu pre váš motocykel, čím sa eliminuje riziko pohybu pri nakladaní. Dĺžka rampy 1550 mm poskytuje dostatok priestoru pre jednoduché nastupovanie a vystupovanie z prívesu. Vďaka maximálnej nosnosti 300 kg preveziete bez obáv aj ťažšie motorky.

  Nestrácajte čas komplikovanými a nepohodlnými spôsobmi prepravy vášho motocykla. Rampa je vhodná pre motocyklové prívesy Moto 1, Moto 2 a Moto 3 . Vďaka motocyklovej rampe sa vyhnete zbytočnej námahe a stresu spojenému so zdvíhaním a manévrovaním dvojkolesového tátoša. Môžete bezpečne nabehnúť na príves, zaparkovať motocykel na mieste a užívať si bezproblémovú prepravu.

  Výrobca
  Temared
  Kód produktu
  UT004309
  pixel