Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
Greek
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovenian
Swedish
Ukrainian
Bočnice BIS Unitrailer GARDEN TRAILER 201 KIPP (NOVINKA)

Bočnice BIS Unitrailer GARDEN TRAILER 201 KIPP (NOVINKA)

 • Dosky na príves Garden Trailer 201, výška 40 cm. Vyrobené z plechu chráneného proti korózii. Pasujú na príves s rozmermi 200x125. Zvyšujú nosnosť prívesu.
Výrobca: UNITRAILER
295,99 €
246,66 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
SuperFair.Shop badge Všetky balíky zasielame v stanovenom čase

Sme zaradení do SuperFair.Shop™, vďaka čomu sú naše zásielky každý deň automaticky monitorované z dôvodu súladu s deklarovaným časom prepravy..

Ocenenie znamená, že naše zásielky sú zasielané podľa plánu. Staráme sa aj o Vašu bezpečnosť a pohodlie.

Bočnice BIS Unitrailer GARDEN TRAILER 201 KIPP (NOVINKA)

295,99 €
246,66 € Cena bez DPH
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Ušetrite tým, že kúpite viac

  Dosky pre príves Garden Trailer 201

  Prídavné bočnice na prívesný vozík UNITRAILER Garden Trailer 201 s výškou 40 cm. Sú umiestnené na základných bokoch prívesu a priskrutkované kvôli stabilite konštrukcie. Sada s doskami obsahuje všetky potrebné skrutky na ich montáž. Bočnice k prívesu Garden Trailer 201 zvyšujú jeho prepravnú kapacitu zväčšením ložnej plochy o ďalších 40 cm . Samotná montáž je veľmi jednoduchá a zaberie doslova pár minút, takže si ich môžete vyzliecť alebo nasadiť podľa vlastnej potreby.

  Bočnice na príves
  strany BIS

  Silný a kompatibilný s inými doplnkami

  Bočnice sú vyrobené z pevného, ​​za studena valcovaného pozinkovaného plechu, ktorý zaručuje primeranú tuhosť a odolnosť proti korózii. Po ich umiestnení na príves môžete na ne dodatočne namontovať:

  • Sieťované boky vysoké 40 cm
  • kryt s rámom vysokým 80 cm
  • ešte jeden príborník BIS 40 cm
  • plochý kryt

  čím získate ešte vyšší ložný priestor alebo dodatočnú ochranu prepravovaného tovaru pred dažďom, prachom, blatom či snehom. Boky sú vybavené krycími háčikmi, ktoré umožňujú správne natiahnutie plachty.

  Dosky na prívesy UNITRAILER

  Všetky tieto doplnky si môžete dodatočne objednať v našom internetovom obchode tak, že si pripravíte sadu na mieru. Dodatočné bočnice si môžete dokúpiť kedykoľvek – dokonca aj niekoľko mesiacov alebo rokov po zakúpení nášho prívesu. Ako výrobca dbáme na to, aby boli neustále k dispozícii a zabezpečili kontinuitu výroby bočníc a ďalšieho príslušenstva s príslušnými rozmermi pre príves Garden Trailer 201. Bočnice na príves

  Na stiahnutie
  Výrobca
  UNITRAILER
  Kód produktu
  UT004054
  pixel