Pravá polovica blatníka pre príves DOMAR DR1014002 podbeh kolesa 400/240mm
  • Pravý blatník DOMAR DR1014002 má dĺžku 400 mm a šírku 240 mm. Chráni príves a náklad pred mechanickým poškodením a ostatných účastníkov cestnej premávky pred blatom a striekajúcou kamienkami.
Výrobca: DOMAR
Strana: Pravá
Dĺžka blatníka: 400 mm
Šírka blatníka: 240 mm
Výška blatníka: 375 mm
Montážne otvory: nie
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
    Spýtajte sa na produkt
    Napíšte svoju recenziu
    Vaše hodnotenie:
    5/5
    Pridať vlastnú fotografiu výrobku:
    [producent]
    Pravý blatník DR1014002 od spoločnosti DOMAR sa montuje na pravú stranu vozidla (v smere jazdy). Tento kompaktný a odolný blatník je určený na ochranu kolies prívesov, ľahkých poľnohospodárskych alebo stavebných strojov a iných úžitkových vozidiel. S rozmermi dĺžky 400 mm, šírky 240 mm a výšky 375 mm je ideálny pre oblasti, ktoré vyžadujú účinnú ochranu pred vodou, blatom a striekajúcimi kameňmi a zároveň šetria miesto. Nemá montážne otvory z výroby , čo umožňuje používateľovi voľne prispôsobiť montážne body konkrétnej konštrukcii vozidla. Jeho plochá spodná časť, vybavená dodatočným reliéfom na spevnenie blatníka, umožňuje jednoduché pripevnenie priamo k podvozku, čo zaisťuje rýchlu a pohodlnú inštaláciu.
    Výrobca
    DOMAR
    Kód produktu
    UT016630
    Strana
    Pravá
    Dĺžka blatníka
    400 mm
    Šírka blatníka
    240 mm
    Výška blatníka
    375 mm
    Hrúbka blatníka
    3 mm