Rukoväť brány 14,25H-25MM

Rukoväť brány 14,25H-25MM

 • Úchyt koľajnice je univerzálny prvok, ktorý umožňuje pripevnenie a napnutie plachty alebo siete. Môžete ho pripevniť na podlahu alebo boky prívesu a použiť ho aj ako pevný kotviaci bod pre pás, ktorý pri preprave zaisťuje náklad.
Výrobca: Bozamet
0,62 €
0,52 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)

Rukoväť brány 14,25H-25MM

0,62 €
0,52 € Cena bez DPH
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Drapák je nepostrádateľným prvkom automobilových prívesov, najmä tých, ktoré sa používajú na prepravu rôznych nákladov. Jeho hlavnou funkciou je zabezpečiť bezpečné a bezpečné upevnenie plachty nad nákladom, čo je kľúčový aspekt pri preprave tovaru. Sklznica je zvyčajne pripevnená k bokom prívesu a umožňuje rovnomerné natiahnutie krytu, aby sa zabránilo posunu nákladu počas jazdy.

  Upevnenie plachty pomocou koľajnicového úchytu umožňuje zabrániť náhodnému pošmyknutiu alebo poškodeniu plachty počas jazdy. Táto ochrana je dôležitá tak pre bezpečnosť nákladu, ako aj pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Drapák pre automobilový príves nie je len prvkom výbavy, ale aj kľúčovým faktorom ovplyvňujúcim bezpečnosť a pohodlie pri preprave tovaru. Oplatí sa vybrať si tento model od renomovaného výrobcu a pravidelne kontrolovať jeho stav, aby bola zaistená spoľahlivosť a bezpečnosť pri každej preprave.

  Výrobca
  Bozamet
  Kód produktu
  UT001284
  Výrobca
  Bozamet
  Model
  Chwytka naburtowa
  Katalógové číslo
  14.25
  Výška
  25 mm
  Materiál
  pozinkovaná oceľ
  pixel