Drometový konektor pre svorku M10 (1")

Drometový konektor pre svorku M10 (1")

 • Svorkový konektor od Dromet slúži ako svorka na uchytenie prvkov umiestnených v svorke. Konektor je určený pre svorku M10 (1“).
Výrobca: DROMET
Katalógové číslo výrobcu : ŁC10.35 (1")
1,39 €
1,16 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
595 bod.
5.95 bod.

Drometový konektor pre svorku M10 (1")

1,39 €
1,16 € Cena bez DPH
  595 bod
  5.95 bod
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Drometový konektor pre svorku M10 (1")

  Svorkový konektor, vyrobený spoločnosťou Dromet, je pozinkovaný montážny prvok určený na prácu so svorkami. Vďaka procesu galvanizácie je konektor vysoko odolný voči korózii, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť aj v náročných prevádzkových podmienkach. Tiež známy ako doska alebo svorka, tento konektor funguje so svorkou, ktorá upína a stabilizuje komponenty, ako sú potrubia, drôty, káble a iné konštrukcie.

  Konektor vyrobený z pozinkovanej ocele je vysoko odolný voči korózii, zaisťuje dlhodobú pevnosť a spoľahlivosť v rôznych prevádzkových podmienkach. Svorky s konektormi zaisťujú spoľahlivé spojenia a ich všestrannosť ich robí použiteľnými v mnohých priemyselných odvetviach vrátane stavebníctva, priemyslu a automobilového priemyslu. Vďaka svojmu dizajnu a odolnosti voči korózii sú ideálne pre aplikácie vyžadujúce odolné a stabilné spoje.

  Spojka / priečka určená pre náradie veľkosti M10 (1")

  špecifikácia:

  • Rozstup náprav: fi 10,5 x 45
  • Hodí sa na riad veľkosti M10 (1")
  Výrobca
  DROMET
  Kód produktu
  UT006154
  Katalógové číslo výrobcu
  ŁC10.35 (1")
  pixel