DROMET štvorcová svorka typ C M8 49/90 (1 1/2")
DROMET štvorcová svorka typ C M8 49/90 (1 1/2")
DROMET štvorcová svorka typ C M8 49/90 (1 1/2")
DROMET štvorcová svorka typ C M8 49/90 (1 1/2")

DROMET štvorcová svorka typ C M8 49/90 (1 1/2")

 • Svorka typu C s 8 µm povlakom je pevná svorka vyrobená z vysoko kvalitnej ocele triedy 5.8. Rozmery: M8, fi. 7.1, rozteč uchytenia 49 mm, rozteč osí 57 mm, celková výška 90 mm, dĺžka závitu 46 mm.
Výrobca: UNITRAILER
Rozmer : M8
Materiál : stal kl. 5.8
Ochrana pred koróziou : pozinkované min 8µm
1,09 €
0,91 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
466 bod.
4.66 bod.

DROMET štvorcová svorka typ C M8 49/90 (1 1/2")

1,09 €
0,91 € Cena bez DPH
  466 bod
  4.66 bod
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Pozinkované svorky - solídne a spoľahlivé montážne riešenie

  Naše pozinkované svorky sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania a použitím galvanizovaného povlaku s minimálnou hrúbkou 8µm . Vďaka tomu poskytujeme ochranu proti korózii, ktorá sa premieta do dlhej životnosti a spoľahlivosti produktu. Používame oceľ triedy 5.8 , ktorá zaisťuje vysokú pevnosť a odolnosť voči dynamickému zaťaženiu. Naše štvorcové svorky C sú dokonalým riešením pre mnohé aplikácie.

  Presne zvolené rozmery pre optimálne parametre inštalácie

  Rozmery našich svoriek boli starostlivo vybrané, aby sa zabezpečili optimálne parametre inštalácie. Priemer závitu M8 umožňuje jednoduchú a presnú montáž prvkov. Priemer hladkej časti tyče (ØD) je 7,1 mm , čo zaručuje dokonalé uchytenie k montážnemu otvoru. Rozteč montáže (A) je 49 mm a rozteč osí (B) je 57 mm , čo umožňuje stabilné a pevné spojenie prvkov. Celková výška (H) je 90 mm , čo poskytuje dostatočný priestor pre spájané prvky. Dĺžka závitu (L1) je 46 mm a polomer ohybu (R) je R4 , čo uľahčuje proces montáže a zaisťuje trvanlivosť spoja.

  Jednoduchá inštalácia a všestranné použitie

  Naše svorky sú nielen pevné a funkčné, ale aj ľahko použiteľné . Vďaka precíznemu spracovaniu a starostlivému výberu parametrov sa inštalácia stáva rýchlou a bezproblémovou . Svorky sú ideálne pre použitie v rôznych priemyselných odvetviach, ako je stavebníctvo, priemysel, nábytok a automobilový priemysel. Zabezpečujú nielen pevné spojenie prvkov, ale aj dlhodobú ochranu proti korózii . Vďaka galvanizovanému povlaku s minimálnou hrúbkou 8µm si svorky zachovávajú svoje vlastnosti po mnoho rokov. Vyberte si naše pozinkované svorky typu C, aby ste mali istotu trvalej a spoľahlivej inštalácie!

  Vlastnosti klapiek:

  • Pozinkovaný náter: pozinkovaný min. 8 um
  • Typ: C (štvorcový)
  • Materiál: oceľ triedy 5.8

  Rozmery:

  • Priemer závitu (M): M8
  • Priemer hladkej časti tyče (ØD): fi.7.1
  • Montážna vzdialenosť (A): 49 mm
  • Rozstup náprav (B): 57 mm
  • Celková výška (H): 90 mm
  • Dĺžka závitu (L1): 46 mm
  • Polomer ohybu (R): R4
  Pozinkované svorkyRozmery svoriek

  Zhrnutie:

  Spony ponúkané našou spoločnosťou majú galvanizovaný povlak s minimálnou hrúbkou 8 µm, ktorý poskytuje účinnú ochranu proti korózii. Sú typu C, štvorcového tvaru, vyrobené z kvalitnej ocele triedy 5.8, čo zaručuje ich životnosť a odolnosť voči dynamickému zaťaženiu.

  Rozmery svoriek boli starostlivo vybrané, aby sa zabezpečili optimálne parametre inštalácie. Ich priemer závitu je M8, priemer hladkej časti tyče je fi.7.1 a rozteč osí je 49 mm a 57 mm. Celková výška svorky je 90 mm a dĺžka závitu je 46 mm. Polomer ohybu je R4, čo uľahčuje proces montáže a zaisťuje trvanlivosť spojenia.

  Naše pozinkované svorky typu C sa ľahko inštalujú a používajú sa v rôznych priemyselných odvetviach, ako je stavebníctvo, priemysel, nábytok a automobilový priemysel. Vďaka odolnému pozinkovanému povlaku s minimálnou hrúbkou 8µm zaisťujú nielen pevné spojenie prvkov, ale aj dlhodobú ochranu proti korózii.

  Výrobca
  UNITRAILER
  Kód produktu
  UT005480
  Rozmer
  M8
  Materiál
  stal kl. 5.8
  Ochrana pred koróziou
  pozinkované min 8µm
  Celková výška
  90 mm
  Dĺžka závitu
  46 mm
  Šírka
  57 mm
  Rozmiestnenie upevňovacích otvorov
  49 mm
  Priemer hladkej časti bez závitu
  fi.7,1
  Promień gięcia
  R4
  Priemer závitu
  M8
  Cale
  1 1/2"
  Váha
  71 g
  pixel