Choose your language
and country
Czech
Danish
German
English
Spanish
French
Italian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Swedish
Ukrainian

Prívesy s rámom a plachtou

Počet nájdených položiek: 28

Prívesy s rámom a plachtou je najobľúbenejšia verzia našich prívesov kvôli obrovskej použiteľnosti. Všetky prívesy s rámom majú sklopnú stranu a zadný kryt. Odosielame ich kuriérom na akékoľvek miesto v SR alebo Európe do 48 hodín od zadania objednávky so sadou dokumentov pre registráciu.

Przyczepy zo stelażom

Prívesy s vysokým rámom

Prívesy do auta s rámom sú jedným z najobľúbenejších prívesov na ceste. Sú obzvlášť obľúbené, pretože nákupom tejto verzie prívesov si ušetríme množstvo problémov, napr. počas búrky alebo snehovej búrky. Naklonenie s vysokým rámom nielen chráni prepravovaný tovar pred dažďom, slnkom alebo snehom, ale taktiež chráni prepravný povrch.


Prívesy s rámom a vysokou plachtou

Napriek skutočnosti, že prívesy s rámom sa v tejto podobe používajú takmer vždy, je rám s plachtou samotnými doplnkovými prvkami, ktoré je možné v prípade potreby odstrániť a demontovať. Nie sú trvalo pripojené k prívesu a ich demontáž je veľmi jednoduchá, takže to netrvá dlho a môže byť vykonané iba pomocou dvoch kľúčov.

Pri prívesoch s rámom je veľmi dôležitý správny tvar a výška rámu. V našom obchode nájdete prívesy so štítovým rámom . Vďaka tomuto tvaru padá dážď a sneh pri jazde voľne z hornej časti plachty. Čím vyššia je rám, tým väčší je odpor, a tým väčšia spotreba paliva ťažného vozidla. Prívesy dostupné u UNITRAILER majú výšku 40 alebo 80 cm, vďaka čomu prívesy nevyčnievajú nad telom väčšiny automobilov.

Dbáme o Vaše súkromie
Náš internetový obchod používá súbory cookies za účelom realizovania služieb podľa podmienok zapísaných v Ochrana osobných údajov. Môžete nastaviť podmienky prístupu alebo uloženia cookies vo Vašom prehliadači .

NESÚHLASÍM
SÚHLASÍM,CHCEM PREJSŤ NA STRÁNKU
pixel