Prívesy s rámom a plachtou

Počet nájdených položiek: 29

Prívesy s rámom a plachtou je najobľúbenejšia verzia našich prívesov vďaka širokým možnostiam ich využívania . Všetky prívesy s rámom majú sklopnú zadnú stranu a rozpinany zadný kryt. Odosielame ich kuriérom na akékoľvek miesto v SR  do 2 pracovných dní od zadania objednávky so sadou dokumentov pre registráciu.

Przyczepy zo stelażom

Prívesy s vysokým rámom

Prívesy do auta s rámom sú jedným z najobľúbenejších prívesov na ceste. Sú obzvlášť obľúbené, pretože nákupom tejto verzie prívesov si ušetríme množstvo problémov, napr. počas búrky alebo snehovej búrky. Naklonenie s vysokým rámom nielen chráni prepravovaný tovar pred dažďom, slnkom alebo snehom, ale taktiež chráni prepravný povrch.


Prívesy s rámom a vysokou plachtou

Napriek skutočnosti, že prívesy s rámom sa v tejto podobe používajú takmer vždy, je rám s plachtou samotnými doplnkovými prvkami, ktoré je možné v prípade potreby odstrániť a demontovať. Nie sú trvalo pripojené k prívesu a ich demontáž je veľmi jednoduchá, takže to netrvá dlho a môže byť vykonané iba pomocou dvoch kľúčov.

Pri prívesoch s rámom je veľmi dôležitý správny tvar a výška rámu. V našom obchode nájdete prívesy so štítovým rámom . Vďaka tomuto tvaru padá dážď a sneh pri jazde voľne z hornej časti plachty. Čím vyššia je rám, tým väčší je odpor, a tým väčšia spotreba paliva ťažného vozidla. Prívesy dostupné u UNITRAILER majú výšku 40 alebo 80 cm, vďaka čomu prívesy nevyčnievajú nad telom väčšiny automobilov.

Hľadať Prívesné vozíky
pixel