Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
Greek
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovenian
Swedish
Ukrainian

Príves na prepravu lodí

Počet nájdených položiek: 1

Lodné prívesy sú veľmi dobrým riešením pre ľudí, ktorí chcú prepraviť svoje vodné vybavenie na miesto odpočinku. S lodnými prívesmi prepravíte okrem iného: vodný skúter, jachtu, motorový čln, rybársky čln alebo iné vodné zariadenie. Máme širokú ponuku lodných prívesov , ktoré sme pripravili pre najnáročnejších zákazníkov.

Przyczepy podłodziowe

Lodné prívesy

V našom internetovom obchode predávame lodné prívesy renomovanej značky Martz . Prívesy sú vyrobené z odolnej, pozinkovanej ocele, ktorá zaručuje používanie prívesu po mnoho rokov. Lodné prívesy pripravili sme mnoho variantov dĺžky a šírky. Vďaka tomu si každý majiteľ vodného skútra, lode alebo jachty môže vybrať perfektne zladený príves pre svoje požiadavky. V sortimente máme lodné prívesy s jednou, dvoma alebo troma nápravami a možnosťou výberu brzdenej alebo nebrzdené verzie. Vďaka modernej náprave AL-KO alebo Lodné prívesy KNOTT sú veľmi dobre ovládateľné a poskytujú veľmi dobré jazdné podmienky. Pohyblivý zadný nosník sa dá nielen ľahko rozobrať, ale tiež reguluje dĺžku lodného prívesu, čo umožňuje v prípade potreby umiestniť naň ešte väčšiu loď.


Prívesy na prepravu lodí

Všetky modely lodných prívesov sú vybavené nápravou s vodotesnými ložiskami a systémom rýchleho uvoľnenia zadnej svetelnej tyče. Lampy v lodných prívesoch sú tiež vodotesné , takže sú chránené proti skratu a poškodeniu inštalácie. Súčasťou výbavy lodných prívesov je navyše predok s navijakom, dva spodné valčeky a bočné podpery. Voliteľne môžu byť lodné prívesy vybavené oporným kolesom alebo opornou nohou, čo uľahčuje manévrovanie a parkovanie prívesu, keď je odpojený od vozidla.

Prívesy pre rybárske lode

Prívesy na rybárske člny predstavujú pre rybárov skvelý spôsob, ako dopraviť svoju loď na miesto, kde lovia. Premyslený dizajn našich lodných prívesov zaisťuje bezpečnú prepravu a jazdnú stabilitu za všetkých poveternostných podmienok. Valčeky pripevnené k prívesu pomáhajú pohodlne vykladať a nakladať loď. Pri objednávke prívesu u nás nemusíte absolvovať monotónny proces zhotovovania príslušných dokladov pre jeho registráciu. Poskytneme vám lodný príves so všetkými potrebnými dokumentmi pripravenými na registráciu . Pokiaľ stále nie ste presvedčení o našich produktoch a máte otázku, radi vám ho zodpovieme.

pixel