Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovenian
Swedish
Ukrainian

Prípojné kĺby na oje- rúra

Počet nájdených položiek: 21

Zavesne kĺby pre rúrkové oje pre nebrzdené ľahké prívesy a pre zariadenia na dobíjanie v brzdených prívesoch. Výroba AL-KO , KNOTT alebo WINTERHOFF . Veľmi odolné a bezpečné.

Zaczepy na rure dyszla

Zavesne kĺby pre rúrkové oje

Kĺby ťažné sa montujú v prípade oja a zariadenia na dobíjanie s rúrkovým profilom používaným mnohými výrobcami prívesov. Kĺby na rúrky sa používajú na pripevnenie prívesu k vozidlu ich zasunutím na guľu háku. Tým sa vytvorí zabezpečené pripojenie, ktoré vydrží určité zaťaženie. Z tohto dôvodu musí byť každá rúrková svorka prispôsobená príslušnému prívesu.


Kĺb na oj

Kĺby na oj majú indikátor opotrebenia a správnosť spojky. Bezpečnosť jazdy s prívesom závisí do značnej miery na správnom pripojení k vozidlu, takže by ste mali vymeniť guľové tiahlo podľa jeho opotrebenia. Niektoré modely zavesov majú prídavnú rukoväť pre zástrčku z elektrického systému, ktorá umožňuje jej usadenie tak, aby sa počas jazdy nezmočila a neznečistila.

Dbáme o Vaše súkromie
Náš internetový obchod používá súbory cookies za účelom realizovania služieb podľa podmienok zapísaných v Ochrana osobných údajov. Môžete nastaviť podmienky prístupu alebo uloženia cookies vo Vašom prehliadači .

NESÚHLASÍM
SÚHLASÍM,CHCEM PREJSŤ NA STRÁNKU
pixel