Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
Greek
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovenian
Swedish
Ukrainian
Pracovná LED lampa FT-360
Pracovná LED lampa FT-360
Pracovná LED lampa FT-360
Pracovná LED lampa FT-360
Pracovná LED lampa FT-360
Pracovná LED lampa FT-360
Pracovná LED lampa FT-360
Pracovná LED lampa FT-360
Pracovná LED lampa FT-360
Pracovná LED lampa FT-360

Pracovná LED lampa FT-360

 • Pracovná LED lampa, široký svetelný tok, výkon 4100 lm, čierne hliníkové telo, červený rám, 1,5 m kábel.
Výrobca: FRISTOM
85,61 €
71,34 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
37010 bod.
370.10 bod.
SuperFair.Shop badge Všetky balíky zasielame v stanovenom čase

Sme zaradení do SuperFair.Shop™, vďaka čomu sú naše zásielky každý deň automaticky monitorované z dôvodu súladu s deklarovaným časom prepravy..

Ocenenie znamená, že naše zásielky sú zasielané podľa plánu. Staráme sa aj o Vašu bezpečnosť a pohodlie.

Pracovná LED lampa FT-360

85,61 €
71,34 € Cena bez DPH
  37010 bod
  370.10 bod
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Efektívne osvetlenie v nepriaznivých podmienkach

  Pracovná lampa FT-360 LED je nová séria univerzálnych lámp , ideálna pre použitie v rôznych odvetviach, ako je doprava , poľnohospodárstvo alebo stavebníctvo . Toto svietidlo je vybavené účinnými LED CREE , ktoré sa vyznačujú vysokou teplotou farby svetla (5700 K), a poskytuje optimálne svetelné podmienky na miestach, kde sú náročné podmienky.

  Telo svietidla vyrobené z čierneho hliníkového materiálu zaisťuje spoľahlivosť, odolnosť a konštantné parametre jasu. V kombinácii s polykarbonátovým (PC) krytom je svietidlo odolné voči mechanickému poškodeniu , nárazom a vlhkosti . Malé rozmery svietidla umožňujú jeho montáž aj na tie najťažšie miesta, čím sa zabezpečí optimálne osvetlenie.

  Ďalšou výhodou pracovnej lampy FT-360 LED je široký uhol vyžarovania , ktorý umožňuje intenzívne osvetlenie pracovného priestoru s malým dosahom. Je to ideálne riešenie pre osvetlenie zariadení v blízkosti vozidla. V prípade potreby personalizácie si môžete ku každej lampe dokúpiť vymeniteľný rám vo vybranej farbe alebo MIX sadu rámikov, obsahujúcu 6 rôznych farieb.

  Výkon a odolnosť na najvyššej úrovni

  FT-360 LED je pracovná lampa s pôsobivým svetelným výkonom 4100 lm . Vďaka vysokým parametrom svietivosti je toto svietidlo ideálnym riešením pre ľudí pracujúcich v náročných svetelných podmienkach. Tieto svietidlá vybavené CREE LED diódami poskytujú vysokú farebnú teplotu svetla , čo prispieva k zlepšeniu pohodlia pri práci.

  Hliníkové telo svietidla zaručuje stálosť parametrov svietivosti a dlhodobú životnosť výrobku. Tienidlo lampy vyrobené z polykarbonátu (PC) je odolné voči mechanickému poškodeniu , nárazom a vlhkosti . Vďaka tomu sa FT-360 LED dokáže vyrovnať s rôznymi prostrediami a používa sa v pozemnej a vodnej doprave , poľnohospodárstve a stavebníctve .

  Pohodlné osvetlenie na nevhodných miestach

  Pracovnú lampu FT-360 LED je možné vďaka malým rozmerom namontovať aj na tie najneprístupnejšie miesta. Jeho široký uhol vyžarovania umožňuje intenzívne osvetlenie pracovného priestoru s obmedzeným dosahom. Je ideálnym riešením pre osvetlenie zariadení v blízkosti vozidla alebo na miestach vyžadujúcich presné osvetlenie.

  Výrobca
  FRISTOM
  Kód produktu
  UT005552
  pixel