Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
Greek
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovenian
Swedish
Ukrainian
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják

FT-200 LED MODRÁ maják

 • Modrý LED maják, 12-36V s uhlovým držiakom a 1 m káblom.
Výrobca: FRISTOM
43,18 €
35,99 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
18670 bod.
186.70 bod.
SuperFair.Shop badge Všetky balíky zasielame v stanovenom čase

Sme zaradení do SuperFair.Shop™, vďaka čomu sú naše zásielky každý deň automaticky monitorované z dôvodu súladu s deklarovaným časom prepravy..

Ocenenie znamená, že naše zásielky sú zasielané podľa plánu. Staráme sa aj o Vašu bezpečnosť a pohodlie.

FT-200 LED MODRÁ maják

43,18 €
35,99 € Cena bez DPH
  18670 bod
  186.70 bod
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Účinné varovanie za každých podmienok

  Hľadáte spoľahlivý a efektívny maják ? Predstavujeme vám model FT-200 N LED - svietidlo, ktoré splní vaše očakávania. Tento modrý LED maják bol navrhnutý pre profesionálov , ktorí vyžadujú kvalitnú svetelnú signalizáciu. Vďaka použitiu 6 mimoriadne účinných LED diód OSRAM poskytuje toto svietidlo pôsobivý svetelný výkon , ktorý umožňuje efektívnu viditeľnosť aj v náročných podmienkach.

  Inovatívne riešenia pre optimálne smerované vyžarovanie svetla

  LED lampa FT-200 N je vybavená systémom dvojitých šošoviek , ktorý umožňuje presné zaostrenie a smerovanie svetla vyžarovaného diódami. Výsledkom je, že tieto svietidlá môžu svietiť správnym smerom , čím zaisťujú optimálnu viditeľnosť pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Svietidlo navyše ponúka niekoľko homologovaných výstražných zábleskových programov , ktoré možno jednoducho zmeniť, čo jej umožňuje prispôsobiť svoju činnosť rôznym situáciám a potrebám.

  Odolnosť a spoľahlivosť pre dlhodobé používanie

  Odolnosť a spoľahlivosť sú kľúčovými vlastnosťami LED majáku FT-200 N. Jeho telo je vyrobené z nárazuvzdorného materiálu , ktorý zaručuje ochranu pred mechanickým poškodením a otrasmi . Navyše tienidlo lampy vyrobené z polykarbonátu (PC) je nielen trvácne , ale aj odolné voči vlhkosti . Vďaka tomu môže svietidlo bez problémov fungovať v rôznych poveternostných podmienkach . Okrem toho má tento výrobok príslušné certifikáty , ktoré potvrdzujú jeho odolnosť a kvalitu. Preto si LED lampa FT-200 N našla široké uplatnenie v záchranných vozidlách , ako sú sanitky , daňová polícia alebo sanitárne služby .

  Vyberte si LED maják FT-200 N a užite si spoľahlivý a efektívny zdroj svetelnej signalizácie. Vďaka pokročilým funkciám a odolnej konštrukcii si môžete byť istí, že splní tie najvyššie očakávania a udrží vás na cestách v bezpečí .

  Výrobca
  FRISTOM
  Kód produktu
  UT005545
  pixel