Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
Greek
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovenian
Swedish
Ukrainian
LED obrysové svietidlo 12-36V na gumenom ramene PRAVÉ
LED obrysové svietidlo 12-36V na gumenom ramene PRAVÉ
LED obrysové svietidlo 12-36V na gumenom ramene PRAVÉ
LED obrysové svietidlo 12-36V na gumenom ramene PRAVÉ

LED obrysové svietidlo 12-36V na gumenom ramene PRAVÉ

 • FT-146 LED obrysové svetlo je inovatívne osvetlenie vozidla, ktoré zaisťuje viditeľnosť a bezpečnosť vďaka trom rôznym farbám svetiel: bielej, červenej a žltej.
Výrobca: FRISTOM
16,88 €
14,06 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
7296 bod.
72.96 bod.
SuperFair.Shop badge Všetky balíky zasielame v stanovenom čase

Sme zaradení do SuperFair.Shop™, vďaka čomu sú naše zásielky každý deň automaticky monitorované z dôvodu súladu s deklarovaným časom prepravy..

Ocenenie znamená, že naše zásielky sú zasielané podľa plánu. Staráme sa aj o Vašu bezpečnosť a pohodlie.

LED obrysové svietidlo 12-36V na gumenom ramene PRAVÉ

16,88 €
14,06 € Cena bez DPH
  7296 bod
  72.96 bod
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Funkčné osvetlenie vozidla

  FT-146 LED je inovatívne obrysové svetlo , ktoré poskytuje spoľahlivé osvetlenie vozidla v rôznych situáciách. Vďaka flexibilnému ramenu z kvalitnej gumy poskytuje táto lampa všestranné funkcie osvetlenia. Má európske schválenie E9 , čo potvrdzuje jeho vysokú kvalitu a súlad s bezpečnostnými normami . Certifikát elektromagnetickej kompatibility EMC zaručuje, že LED svietidlo FT-146 nebude rušiť iné elektronické zariadenia v blízkosti.

  Všestranné funkcie osvetlenia pre bezpečnú jazdu

  LED obrysové svietidlo FT-146 umožňuje vďaka trom rôznym farbám svetiel efektívnu signalizáciu vozidla na ceste. Biele predné obrysové svetlo zaisťuje výbornú viditeľnosť pred vozidlom, čo je mimoriadne dôležité najmä pri zhoršenej viditeľnosti. Červené zadné pozičné svetlo zase zvyšuje viditeľnosť vozidla smerom dozadu, čím sa minimalizuje riziko nárazu zozadu. Okrem toho žlté bočné obrysové svetlo poskytuje dodatočnú viditeľnosť vozidla zboku, čo je dôležité pri zmene jazdného pruhu alebo predbiehaní.

  Kvalita a spoľahlivosť pre pohodovú cestu

  LED obrysová lampa FT-146 bola navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť a spoľahlivosť. Dlhodobá prevádzka svietidla zaisťuje optimálne svietenie po dlhú dobu, čo je dôležité najmä pri dlhých cestách. Inštalácia lampy je jednoduchá a pohodlná a jej malá veľkosť uľahčuje montáž na rôzne typy vozidiel. LED svietidlo FT-146 je vďaka špecializovaným materiálom a pevnej konštrukcii odolné voči poveternostným vplyvom a trvácne, čo zaručuje pokojnú cestu bez obáv z výpadkov osvetlenia .

  Výrobca
  FRISTOM
  Kód produktu
  UT005540
  pixel