Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
Greek
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovenian
Swedish
Ukrainian
Zadné svetlo FT-130 LED
Zadné svetlo FT-130 LED
Zadné svetlo FT-130 LED
Zadné svetlo FT-130 LED
Zadné svetlo FT-130 LED
Zadné svetlo FT-130 LED

Zadné svetlo FT-130 LED

 • 6-funkčné LED zadné svetlo s obrysovým svetlom, cúvacie svetlo, STOP svetlo, smerovka, osvetlenie ŠPZ a odrazka, 1 m kábel.
Výrobca: FRISTOM
52,15 €
43,45 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
22544 bod.
225.44 bod.
SuperFair.Shop badge Všetky balíky zasielame v stanovenom čase

Sme zaradení do SuperFair.Shop™, vďaka čomu sú naše zásielky každý deň automaticky monitorované z dôvodu súladu s deklarovaným časom prepravy..

Ocenenie znamená, že naše zásielky sú zasielané podľa plánu. Staráme sa aj o Vašu bezpečnosť a pohodlie.

Zadné svetlo FT-130 LED

52,15 €
43,45 € Cena bez DPH
  22544 bod
  225.44 bod
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Zadné svetlo FT-130 LED - Číre NEON pozičné svetlo a funkčný dizajn

  Zadné kombinované LED svietidlo FT-130 je jedným z najobľúbenejších produktov dostupných v našej ponuke. Jeho jedinečné vlastnosti z neho robia dokonalé riešenie pre tých, ktorí hľadajú kvalitné zadné osvetlenie pre svoje vozidlo. Jednou z najdôležitejších výhod tohto produktu je pozičné svetlo NEON , ktoré poskytuje výnimočne jasnú a jednotnú farbu svetla. Vďaka tomu si vodiči môžu užívať nielen vynikajúcu viditeľnosť na ceste, ale aj estetický a štýlový vzhľad svojho vozidla.

  Montáž a odolnosť - Funkčnosť na každej ceste

  Zadné svetlo FT-130 LED bolo navrhnuté tak, aby zaistilo maximálnu funkčnosť a odolnosť . Jeho pevná konštrukcia vyrobená z materiálu odolného voči nárazom a mechanickému poškodeniu - kryt PC , zaručuje spoľahlivosť v náročných podmienkach na cestách. Jednoduchá montáž navyše umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu svietidla. Bez ohľadu na to, či používate príves, autobus, nákladné auto, dodávku alebo poľnohospodársky stroj, LED svietidlo FT-130 určite splní vaše očakávania. Okrem toho má produkt všetky potrebné schválenia vrátane európskej kompatibility E9 a EMC , čo umožňuje bezpečné a legálne používanie na cestách.

  Univerzálne napájacie napätie - Multifunkčnosť na akomkoľvek vozidle

  Zadné LED svietidlo FT-130 je výbornou voľbou nielen vďaka svojmu dizajnu a funkčným vlastnostiam, ale aj vďaka univerzálnemu napájaciemu napätiu . Vďaka schopnosti pracovať s 12V aj 24V je kompatibilný s rôznymi typmi vozidiel. Bez ohľadu na to, či ste majiteľom prívesu, autobusu, nákladného auta, dodávky alebo poľnohospodárskeho stroja, LED svietidlo FT-130 je pre vás dokonalým riešením. Vybavené 6 funkciami , vrátane hmlového svetla, brzdového svetla, smerového svetla, osvetlenia ŠPZ a reflektora , toto svietidlo splní všetky vaše cestovné potreby.
  Výrobca
  FRISTOM
  Kód produktu
  UT005534
  pixel