Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
Greek
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovenian
Swedish
Ukrainian
Kryt H-800 200x105 na prívesný vozík Garden 200 - MODRÝ

Kryt H-800 200x105 na prívesný vozík Garden 200 - MODRÝ

Výrobca: UNITRAILER
Dĺžka : 200 cm
Šírka : 106 cm
Výška : 80 cm
Váha : 500g/m2
52,99 €
44,16 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
SuperFair.Shop badge Všetky balíky zasielame v stanovenom čase

Sme zaradení do SuperFair.Shop™, vďaka čomu sú naše zásielky každý deň automaticky monitorované z dôvodu súladu s deklarovaným časom prepravy..

Ocenenie znamená, že naše zásielky sú zasielané podľa plánu. Staráme sa aj o Vašu bezpečnosť a pohodlie.

Kryt H-800 200x105 na prívesný vozík Garden 200 - MODRÝ

52,99 €
44,16 € Cena bez DPH
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Plachta vhodná na príves Záhradný príves 200 a iné prívesy s rozmermi prepravnej plochy 200 x 106 cm . Kryt bude vhodný pre stojan s výškou 80 cm na najvyššom mieste a štítová hora pre lepší odvod vody a snehu počas jazdy.
  Plachta na príves zaisťuje náklad pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami: dážď, krupobitie, sneh a slnko. Namontovaním na váš príves sa nemusíte obávať, či vás zrazu nezastihne dážď a náklad počas jazdy zmokne. Plachta je vyrobená z hrubého nepremokavého materiálu a nepresiakne ju ani dlhotrvajúci dážď. Vďaka modrej farbe plachty vyzerá perfektne na akýkoľvek príves za auto a dobre vyzerá. Do súpravy spolu s súčasťou je aj plachta flexibilné lano s háčikmi , ktoré umožňuje rýchle utiahnutie plachty.
  Plachta je vybavená o otvorená zadná časť , ktorá uľahčuje nakladanie a vykladanie tovaru z prívesu. Aby ste sa dostali k prepravovanému tovaru, nemusíte sňať celú plachtu. Stačí zdvihnúť dva pásy, ktoré chránia zadnú časť plachty proti nežiaducemu nadvihnutiu počas jazdy alebo státia. Potom stačí túto časť zrolovať a nasadiť na horný nosník rámu. Týmto spôsobom máte ľahký prístup do vnútra prívesu, a to aj bez toho, aby ste museli otvárať dvere batožinového priestoru. Ide o veľmi pohodlné riešenie, ktoré sa vám bude hodiť pri každej jazde.

  Výrobca
  UNITRAILER
  Kód produktu
  UT000376
  Dĺžka
  200 cm
  Šírka
  106 cm
  Výška
  80 cm
  Váha
  500g/m2
  Stav
  nový
  Výrobca
  UNITRAILER
  Katalógové číslo
  UT000376
  pixel