Choose your language
and country
Czech
Danish
German
English
Spanish
French
Italian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Swedish
Ukrainian
H-400 150x106 plachta na prívesný vozík pre Garden 150 - ČERVENÁ

H-400 150x106 plachta na prívesný vozík pre Garden 150 - ČERVENÁ

 • Kryt na rám prívesu, výška 40 cm a rozmery boxu 150 x 106 cm. Červená farba. Vyrobené z odolného PVC s hmotnosťou 500g/m2. Vhodné pre záhradný príves Unitrailer.
Výrobca: UNITRAILER
Farba krytu: červená
38,60 €
32,17 € Cena bez DPH
Pridať do porovnania

H-400 150x106 plachta na prívesný vozík pre Garden 150 - ČERVENÁ

38,60 €
32,17 € Cena bez DPH
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  H-400 150 x 106 cm plachta na príves pre UNITRAILER ZÁHRADNÝ PRÍves 150 - ČERVENÝ.

  Predmetom predaja je kryt na prívesný vozík za auto v červenej farbe.

  Plachta vyrobená z odolného PVC s gramážou 500g/m2.

  Plachta kompatibilná so Garden Trailer 150 a inými prívesmi s prepravnou plochou 150x106 cm . Kryt bude vhodný pre rám s výškou 40 cm v najvyššom bode a štítovou doskou pre lepšie odvádzanie vody a snehu počas jazdy.


  Plachta na prívesný vozík chráni náklad pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami: dažďom, krupobitím, snehom a slnkom. Namontovaním na váš príves sa nemusíte obávať, či vás zrazu nezastihne dážď a náklad počas jazdy zmokne. Plachta je vyrobená z hrubého nepremokavého materiálu a nepresiakne ju ani dlhotrvajúci dážď. Vďaka červenej farbe plachty vyzerá perfektne ku každému prívesu za auto a dobre vyzerá. Súpravu spolu s plachtou dopĺňa aj flexibilné lano s háčikmi , ktoré umožňuje rýchle natiahnutie plachty.


  Plachta je vybavená otváracou zadnou časťou , ktorá uľahčuje nakladanie a vykladanie tovaru z prívesu. Aby ste sa dostali k prepravovanému tovaru, nemusíte sňať celú plachtu. Stačí zdvihnúť dva pásy, ktoré chránia zadnú časť plachty proti nežiaducemu nadvihnutiu počas jazdy alebo státia. Potom stačí túto časť zrolovať a nasadiť na horný nosník rámu. Týmto spôsobom máte ľahký prístup do vnútra prívesu, a to aj bez toho, aby ste museli otvárať dvere batožinového priestoru. Ide o veľmi pohodlné riešenie, ktoré sa vám bude hodiť pri každej jazde.

  Výrobca
  UNITRAILER
  Kód produktu
  UT002580
  Farba krytu
  červená

  Dbáme o Vaše súkromie
  Náš internetový obchod používá súbory cookies za účelom realizovania služieb podľa podmienok zapísaných v Ochrana osobných údajov. Môžete nastaviť podmienky prístupu alebo uloženia cookies vo Vašom prehliadači .

  NESÚHLASÍM
  SÚHLASÍM,CHCEM PREJSŤ NA STRÁNKU
  pixel