Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
Greek
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovenian
Swedish
Ukrainian
ČERVENÝ rám s plachtou pre záhradný príves 200

ČERVENÝ rám s plachtou pre záhradný príves 200

 • Kompletný rám prívesu vysoký 80 cm s nepremokavou plachtou určený pre Garden Trailer 200. Rám je vhodný pre prívesy s rozmermi 200x106 cm.
Výrobca: UNITRAILER
130,00 €
104,80 €
87,33 € Cena bez DPH
Nejnižší cena produktu 30 dní před slevou: 104,80 €
Šetríte 19% (25,20 €).
Pridať do porovnania
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)

ČERVENÝ rám s plachtou pre záhradný príves 200

130,00 €
104,80 €
87,33 € Cena bez DPH
  Spýtajte sa na produkt
  Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku týkajúcu sa tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jej predložením akceptujete jej ustanovenia.
  Napíšte svoju recenziu
  Vaše hodnotenie:
  5/5
  Pridať vlastnú fotografiu výrobku:

  Rám na príves, 80 cm vysoký, s červenou plachtou

  Rám na prívesný vozík s plachtou vhodný pre Garden Trailer 200 a ďalšie prívesy s prepravnou plochou 200x106 . Rám je v najvyššom bode vysoký 80 cm a má štítovú dosku pre lepšie odvádzanie vody a snehu počas jazdy. Je vyrobený z veľmi pevných oceľových nosníkov chránených proti hrdzi pozinkovaním. Rám je priskrutkovaný skrutkami, ktoré sú súčasťou súpravy. Celok vytvára pevný a stabilný rám plachty.

  Rám pre príves
  Rám s plachtou na príves

  Rám, ktorý sa vám bude hodiť na akejkoľvek trase

  Rám s plachtou pre príves chráni náklad pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami: dažďom, krupobitím, snehom a slnkom. Keď ho nainštalujete na svoj príves, nemusíte sa báť, či vás zrazu nezastihne dážď a náklad počas jazdy zmokne. Plachta je vyrobená z hrubého nepremokavého materiálu a nepresiakne ju ani dlhotrvajúci dážď. Vďaka sivej farbe plachty vyzerá perfektne na akýkoľvek prívesný vozík a vyzerá dobre. Súpravu spolu s rámom a plachtou dopĺňa aj flexibilné lano s hákmi , ktoré umožňuje rýchle napnutie plachty.

  Pevná a nepremokavá plachta so zadným otváraním

  Plachta je vybavená otváracou zadnou časťou , ktorá uľahčuje nakladanie a vykladanie tovaru z prívesu. Aby ste sa dostali k prepravovanému tovaru, nemusíte sňať celú plachtu. Stačí zdvihnúť dva pásy, ktoré chránia zadnú časť plachty proti nežiaducemu nadvihnutiu počas jazdy alebo státia. Potom stačí túto časť zrolovať a nasadiť na horný nosník rámu. Týmto spôsobom máte ľahký prístup do vnútra prívesu, a to aj bez toho, aby ste museli otvárať dvere batožinového priestoru. Ide o veľmi pohodlné riešenie, ktoré sa vám bude hodiť pri každej jazde.

  Zadný nosič pre príves
  Výrobca
  UNITRAILER
  Kód produktu
  UT001285
  Oferta archiwalna-wycofana ze sprzedaży
  Tak
  Wysokość stelaża
  800 mm
  Długość stelaża
  2055,5 mm
  Larghezza della struttura
  111,8 mm
  Farba krytu
  červená
  pixel